MEIST

Kivikandur on keskendunud
materjalide kvaliteedile

Omame Eestis 12+
karjääri

OÜ Kivikandur on erakapitalil põhinev ettevõte, mis on asutatud 2005.a. Kaevandame erinevaid mineraalseidmaterjale- liiva, kruusa ja paekivi, ning tegeleme peamiselt karjääride haldamisega.
Toodame vaid kvaliteetseid materjale, selle kinnituseks omame toodetavate materjalide kohta sertifikaate, mis kinnitavad, et meie toodang vastab kehtestatud standarditele.
Tänu koostööpartneritele suudame toota kruusast ja paekivist kliendile vajalikke materjalifraktsioone.

Meile on olulised:

Kliendikesksus: Sõltume oma klientidest ja peame seetõttu mõistma kliendi praeguseid ja tulevikuvajadusi, täitma kliendi nõudeid ning püüdma ületada nende ootusi.

Vastastikku kasulikud suhted tarnijaga: vastastikku kasulikud suhted tõestavad OÜ Kivikanduri ja tema tarnijate võimet luua väärtusi.

Võta ühendust

Helmi-Aakre

Kehtib kuni: 14.07.2025

Mõisametsa

Kehtib kuni: 21.06.2024

Ainja

Kehtib kuni: 12.10.2023

Kosu

Kehtib kuni: 20.08.2023

Tammiku
Kehtib kuni: 24.04.2026

Tarva

Kehtib kuni: 13.06.2025

Maleva

Kehtib kuni: 04.12.2023

Keskendume töötajate koolitamisele & harimisele

Oma töös järgime ettevõttes kehtivaid juhtimissüsteemi nõudeid. Selgitame välja kliendi vajadused ja leiame antud võimaluste juures parima lahenduse. Kasutame ainult kõrgelt kvalifitseeritud, oma tööd ning ettevõtte juhtimissüsteemi nõudeid hästi tundvat personali. Kasutame kõrge kvalifikatsiooniga ja kontrollitud alltöövõtjaid. Kontrollime saavutatud kvaliteeti protsesside mõõtmise ja jälgimisega.

Väikeettevõtte paindlikkus võimaldab meil vastu tulla klientide erinevatele soovidele.